perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nur në çeki

Fjalë: nur (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (22): grácie, milost, spanilost, berla, hůl, hůlka, klacek, obušek, proutek, prut, rákos, rákoska, taktovka, tyč, tyčinka, kouzlo, laskavost, přitažlivost, půvab, roztomilost, šarm, vnady
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke nur, nur risteena, nur muhammad, nur kasih, nur jahan, nur fettahoğlu instagram, nur në çeki, grácie në shqip
nur në çeki