perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

oxhak në çeki

Fjalë: oxhak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): krb, ohniště, topeniště, fokus, ložisko, oheň, ohnisko
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke oxhak, oxhaqe elektrike, oxhak prej guri, oxhak per shtepi, oxhak per nxemje, oxhak per ngrohje, oxhak në çeki, krb në shqip
oxhak në çeki

Fjalë të ngjashme

deer hunter 2014 djeg gjarprin