perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në çeki

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): doprovázet, doprovodit, provázet, eskortovat, přiložit, spojit, spojovat
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke përcjell, përcjell në çeki, doprovázet në shqip
përcjell në çeki

Fjalë të ngjashme

donate life