perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në çeki

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (9): dělat, hníst, obdělat, obdělávat, obrábět, pracovat, zpracovat, propracovat, vypracovat
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke përpunoj, përpunoj në çeki, dělat në shqip
përpunoj në çeki

Fjalë të ngjashme

për ty tale bregdet