perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

padurim në çeki

Fjalë: padurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): nedočkavost, netrpělivost
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke padurim, padurim pres pushimet verore, me padurim, padurim në çeki, nedočkavost në shqip
padurim në çeki

Fjalë të ngjashme

duke ellington sy te enjtur