perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në çeki

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (13): kabát, kryt, kůra, kůrka, nátěr, obal, obálka, omítka, plášť, potah, povlak, vrstva, slupka
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në çeki, kabát në shqip
pallto në çeki