perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në çeki

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): dědic, následník, následovník, nástupce
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke pasardhës, pasardhës në çeki, dědic në shqip
pasardhës në çeki