perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në çeki

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (5): náměstí, obchod, jarmark, trh, veletrh
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në çeki, náměstí në shqip
pazar në çeki

Fjalë të ngjashme

3 ditë