perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pesëdhjetë në çeki

Fjalë: pesëdhjetë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): padesát, padesátka
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke pesëdhjetë, pesëdhjetë nuanca të hirta, pesëdhjetë hijet e grisë, pesëdhjetë hijet e greit, pesëdhjetë në çeki, padesát në shqip
pesëdhjetë në çeki