perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në çeki

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (8): lidový, národní, populární, běžný, obecný, obyčejný, společný, sprostý
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në çeki, lidový në shqip
popullor në çeki