perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në çeki

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (11): brána, dveře, portál, vrata, závora, branka, brankář, cíl, dvířka, gól, určení
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke portë, portë në çeki, brána në shqip
portë në çeki

Fjalë të ngjashme

duke kerkuar nemo liker shege