perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

profesor në çeki

Fjalë: profesor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): profesor
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke profesor, professor proton, professor green, professor female, profesor zellagro, profesor sahetapy, profesor në çeki, profesor në shqip
profesor në çeki

Fjalë të ngjashme

si te gatuajme marr jep luftim ahmetaj