perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në çeki

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (12): cenina, odznak, otisk, pečeť, příznak, razítko, značka, znak, znamení, znaménko, znamínko, známka
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke pullë, pullë në çeki, cenina në shqip
pullë në çeki