perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushoj në çeki

Fjalë: pushoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (14): doraz, končit, přestat, přestávat, skončit, stanice, tišit, uklidnit, ukončit, ustat, zastavení, zastavit, zastávka, zastavovat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke pushoj, pushoj në çeki, doraz në shqip
pushoj në çeki