perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në çeki

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (12): huba, hubička, jícen, líbat, obličej, otvor, polibek, políbení, tvář, ústa, ústí, políbit
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në çeki, huba në shqip
puth në çeki

Fjalë të ngjashme

pushteti ekzekutiv pushkë gjuetie