perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në çeki

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (5): bór, dřevo, dříví, strom, lesní
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në çeki, bór në shqip
pyll në çeki

Fjalë të ngjashme

var matin mendim kaba