perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në çeki

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (11): chlév, kravín, stabilní, stáj, stálý, trvalý, ustálený, klidný, pevný, usedlý, vážný
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke qëndrueshëm, qëndrueshëm në çeki, chlév në shqip
qëndrueshëm në çeki