perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qepë në çeki

Fjalë: qepë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): cibule, hlíza
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke qepë, qepë në çeki, cibule në shqip
qepë në çeki