perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

quaj në çeki

Fjalë: quaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (16): jmenovat, nazvat, nazývat, nominovat, označit, pojmenovat, povolat, přivolat, říkat, uvádět, uvést, volat, vyjmenovat, vyžadovat, vyzvat, zavolat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke quaj, quaj vat, quaj thu, quaj ntshav muag los, quaj nco niam, quaj nco kuv niam lyrics, quaj në çeki, jmenovat në shqip
quaj në çeki