perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rini në çeki

Fjalë: rini (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (8): dorost, dospívání, jinošství, mládež, mladost, mladík, mladistvý, mladý
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke rini, rini yks, rini trans tv, rini sugianto, rini sailor moon, rini s bono, rini në çeki, dorost në shqip
rini në çeki

Fjalë të ngjashme

afroman spago barbados