perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në çeki

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (11): líčení, pohádka, poměr, povídka, příběh, relace, spojení, vyprávění, vztah, závislost, zpráva
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke rrëfim, rrëfim në çeki, líčení në shqip
rrëfim në çeki