perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në çeki

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (17): fronta, místo, pořadí, postavení, řada, řádek, správa, stupeň, třída, vláda, následování, okruh, pásmo, posloupnost, řetěz, sada, sled
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke rresht, rresht në çeki, fronta në shqip
rresht në çeki

Fjalë të ngjashme

pushtet hijesh shisha pipe