perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në çeki

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (23): bydlet, meškat, obývat, prožít, sídlit, žít, zůstávat, dodržet, držet, mít, podržet, přidržet, setrvat, udržovat, zbýt, zbývat, zůstat, pobýt, pobývat, prodlévat, pozůstatek, stát, zbytek
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në çeki, bydlet në shqip
rri në çeki