perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrogoz në çeki

Fjalë: rrogoz (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): rohož, rohožka
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke rrogoz, rrogoz në çeki, rohož në shqip
rrogoz në çeki