perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në çeki

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (11): dokola, kolem, okolo, asi, přibližně, kolo, kroužek, kruh, kružnice, okrouhlý, okruh
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në çeki, dokola në shqip
rrotull në çeki

Fjalë të ngjashme

se ndaloj vendos media shpatë kasapi