perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në çeki

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): sekera
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke sëpatë, sëpatë në çeki, sekera në shqip
sëpatë në çeki