perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shall në çeki

Fjalë: shall (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (5): šátek, kapesník, šál, šerpa, ubrousek
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shall, shall we kiss, shall we gather at the river, shall we date ninja love, shall we date destiny ninja, shall we dance 2004, shall në çeki, šátek në shqip
shall në çeki