perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në çeki

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (5): století, stoletý, doba, stáří, věk
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në çeki, století në shqip
shekull në çeki