perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkurt në çeki

Fjalë: shkurt (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): heslovitě, krátce, stručně, zkrátka
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shkurt, shkurt shqip, shkurt gashi 2014, shkurt gashi, shkurt fejza, shkurt e shqip shkumbin ismaili, shkurt në çeki, heslovitě në shqip
shkurt në çeki