perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në çeki

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (9): kamarád, kamarádka, kolega, kolegyně, přítel, spolupracovník, důvěrný, druh, společník
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në çeki, kamarád në shqip
shok në çeki

Fjalë të ngjashme

tani marathi movie meda pranoj