perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në çeki

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (20): obecenstvo, obecní, publikum, sdružení, společenství, společnost, spolek, veřejnost, veřejný, asociace, družstvo, jednota, sdružování, spojování, svaz, firma, klub, podnik, rota, sešlost
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shoqëri, shoqëri në çeki, obecenstvo në shqip
shoqëri në çeki

Fjalë të ngjashme

nëntor i ftohtë