perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëroj në çeki

Fjalë: shoqëroj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (12): doprovázet, doprovodit, provázet, dosahovat, dovést, přivádět, přivést, vést, eskortovat, přiložit, spojit, spojovat
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shoqëroj, shoqëroj në çeki, doprovázet në shqip
shoqëroj në çeki