perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në çeki

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (13): oprostit, opustit, osvobodit, osvobozovat, propustit, splatit, uvolnit, vydat, vysvobodit, zaplatit, zbavit, zbavovat, zprostit
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shpëtoj, shpëtoj në çeki, oprostit në shqip
shpëtoj në çeki