perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në çeki

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (4): kord, meč, želízko, šavle
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shpatë, shpatë në çeki, kord në shqip
shpatë në çeki