perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtatë në çeki

Fjalë: shtatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): sedm, sedmička
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shtatë, shtatë në çeki, sedm në shqip
shtatë në çeki