perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shteg në çeki

Fjalë: shteg (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): cestička, chodník, pěšina
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shteg, shteg games, ben shteg, shteg në çeki, cestička në shqip
shteg në çeki