perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në çeki

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (24): kraj, postavení, stav, vlast, země, držení, místo, naleziště, poloha, položení, poměry, postoj, póza, pozice, prostranství, situace, skupenství, staveniště, umístění, kondice, okolnost, podmínka, poměr, předpoklad
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në çeki, kraj në shqip
shtet në çeki

Fjalë të ngjashme

dardhë ski jevgu i bardhë