perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtroj në çeki

Fjalë: shtroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (29): napínat, napnout, napřáhnout, natahovat, prodloužit, prodlužovat, ředit, rozetřít, rozkládat, rozložit, rozpínat, rozpřáhnout, rozprostírat, rozprostřít, rozšířit, rozšiřovat, roztáhnout, roztahovat, šířit, vytáhnout, rozhazovat, rozhlásit, rozlévat, rozlít, roznést, rozptýlit, rozptylovat, rozsít, trousit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke shtroj, shtroj në çeki, napínat në shqip
shtroj në çeki