perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sipas në çeki

Fjalë: sipas (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (15): dle, do, k, ke, kolem, na, nato, po, podle, poté, potom, pozdější, příští, vzadu, za
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke sipas, sopas recipe, sipas tv, sipas panam, sipas nama in urdu, sipas nama, sipas në çeki, dle në shqip
sipas në çeki

Fjalë të ngjashme

tre cool shteg games bori fanfiction