perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

stol në çeki

Fjalë: stol (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): sedačka, stolice, stolička
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke stol, stol za 4 recepti 2014, stol za 4, stol kit, stol kamnik, stol it, stol në çeki, sedačka në shqip
stol në çeki