perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në çeki

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (2): sádra, omítka
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në çeki, sádra në shqip
suva në çeki

Fjalë të ngjashme

shockwave flash lexo shqip