perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në çeki

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (1): teď
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në çeki, teď në shqip
tash në çeki

Fjalë të ngjashme

majë moti ne turqi ligji per tvsh