perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thellësi në çeki

Fjalë: thellësi (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): hloubka, hlubina, peklo, propast, šířka, tón, zvuk
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke thellësi, thellësi në çeki, hloubka në shqip
thellësi në çeki