perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në çeki

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (7): druhý, jiný, ostatní, odchylný, odlišný, rozdílný, různý
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke tjetër, tjetër në çeki, druhý në shqip
tjetër në çeki