perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në çeki

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (29): končina, kraj, krajina, oblast, půda, region, zem, země, zemina, vlast, kontinent, pevnina, statek, světadíl, pole, role, terén, území, hlína, důvod, hrouda, lidé, lidstvo, národ, podlaha, pozemek, příčina, společnost, svět
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në çeki, končina në shqip
tokë në çeki