perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në çeki

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (10): kupec, obchodní, obchodník, komerční, kupecký, obchodnický, zištný, kupující, nákupčí, velkoobchodník
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në çeki, kupec në shqip
tregtar në çeki