perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trimëri në çeki

Fjalë: trimëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (13): duch, kuráž, mysl, odvaha, statečnost, chrabrost, odvážnost, opovážlivost, smělost, srdnatost, troufalost, udatnost, drzost
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke trimëri, trimëri në çeki, duch në shqip
trimëri në çeki