perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në çeki

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (21): burácet, cinkat, hlaholit, zacinkat, zaznít, znít, zvonit, bít, nazvat, nazývat, odzvonit, pojmenovat, povolat, přivolat, říkat, sezvánět, troubit, volat, vyžadovat, zadrnčet, zavolat
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke tringëllin, tringëllin në çeki, burácet në shqip
tringëllin në çeki