perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në çeki

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (5): hanba, ostuda, stud, potupa, pohana
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në çeki, hanba në shqip
turp në çeki