perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në çeki

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-çeke
Përkthime (3): pochva, pouzdro, vagína
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: çeke vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në çeki, pochva në shqip
vagina në çeki